květen 2024
Krnovské silniční kritérium
(SPAC)
1.5.2024
Krnov
ELNIKA XC Hrádek
(PS)
1.5.2024
Varnsdorf
Chili Enduro Race Sušice
3.5.2024 - 4.5.2024
Sušice
AUTHOR ŠELA MARATHON
4.5.2024
Týn nad Bečvou
Cyklozávod Milada
4.5.2024
Chabařovice
Sebnitzer MTB-Cup maraton
(PS)
4.5.2024
Sebnitz
Rychlebská 30 MTB
(JŠ)
4.5.2024
Javorník
Sezemice časovka - ZRUŠENO
(ELM)
4.5.2024
Sezemice
Bikepower Cup
(MP)
4.5.2024
Moravská Třebová
Tubolito Gravel Trophy
4.5.2024
Hlinsko
Nížina cup 2024
4.5.2024
Nížkovice
Jarní XC v pivovaru (XC Konrád)
4.5.2024
Vrastislavice nad Nisou
MTB tankodrom Oldřichov
(JČP)
5.5.2024
Oldřichov u Písku
Stod - časovka
(ZAL)
5.5.2024
Stod
Memoriál Jarky Krátkého - ZRUŠENO
(ELM)
5.5.2024
Sezemice
O pohár starosty Orlové
(SPAC)
5.5.2024
Orlová
Okresní pohárová soutěž - kritérium
7.5.2024
Dětmarovice
Dětský MTB Cup - Turnov
(DMC)
8.5.2024
Turnov
Montes Ferrei
11.5.2024 - 12.5.2024
Hlinsko
Extrém bike Most
11.5.2024
Most
Kraslická časovka do vrchu
(SAL)
11.5.2024
Kraslice
Skřítek
(MP)
11.5.2024
Sobotín
Dětský MTB Cup - Nové Město pod Smrkem
(DMC)
11.5.2024
Nové Město pod Smrkem
Mladá Boleslav Tour Škoda Auto
(KPŽ)
11.5.2024
MLADÁ BOLESLAV
Tessuti Sport Bike race
11.5.2024
Dlouhoňovice
BIKE TRANS POŘÍČÍ O PRAVÝ ŽIŽKŮV KALICH
11.5.2024
Poříčí nad Sázavou
Okolo Stejskala
11.5.2024
Rouchovany
Šumavský MTB pohár Nová Pec
(ŠMP)
12.5.2024
Nová Pec
MTB po Jesenické magistrále
(JŠ)
12.5.2024
Rýmařov
Kraslický šíp
(SAL)
12.5.2024
Kraslice
XC Pohoda Střížák
(UMC)
12.5.2024
ÚSTÍ NAD LABEM
Povltavský bikerský pohár - Druhé jarní cross country
12.5.2024
Sedlčany
Tábor Komora, kritérium
(JAL)
12.5.2024
Tábor
1. Čerčany BabyBikers
12.5.2024
Čerčany
od dneška pondělí 13. května
Bikové úterky - Trhová kamenice
14.5.2024
Trhová Kamenice
Bike Therapy Fest vol.1
17.5.2024 - 18.5.2024
Vrchlabí
Radouňské Okruhy
(JČP)
18.5.2024
Kostelní Radouň
DEKOM SYSTEM SUDETY TOUR
(ELM)
18.5.2024
Broumov
Velká cena Žabně
(SPAC)
18.5.2024
Žabeň
Silesia Bike Marathon
(PC)
18.5.2024
Opava
Škoda MTB Maratón - Rajecké Teplice
18.5.2024
Rajecké Teplice
Gravel Sudomír
18.5.2024
Sudoměřice
AIMTEC OPEN RACE
18.5.2024
PLZEŇ
Časovka Vilém
18.5.2024
Běstvina
Cheaha Challenge Granfondo
(GF)
18.5.2024 - 19.5.2024
Jacksonville, Alabama (USA)
Úhlava Tour
(ZAL)
19.5.2024
Dolní Lukavice
Bohumínská časovka
(SPAC)
19.5.2024
Bohumín
Králická časovka
(MP)
19.5.2024
Králíky
Cyklistickey race
19.5.2024
Poběžovice u Holic
Memoriál Ivo Medka
19.5.2024
Tišnov
Granfondo Vosges
(GF)
19.5.2024
La Bresse (France)
Okresní pohárová soutěž - silniční
21.5.2024
Doubrava
SVĚTOVÝ POHÁR XCO 2024
24.5.2024 - 26.5.2024
Nové Město na Moravě
VC Losiny
(JŠ, JŠ)
25.5.2024
Velké Losiny
Šumavský MTB pohár Tábor - Čekanice - Cihelna
(ŠMP)
25.5.2024
Tábor
Kellys Mamut Bike
(MP)
25.5.2024
PŘEROV
Osícká MTB časovka
(PČMV)
25.5.2024
Osík
Dětský MTB Cup - Jablonec nad Nisou
(DMC)
25.5.2024
Jablonec nad Nisou
MÁJOVÝ BOBR MTB
25.5.2024
Hlučín
Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina
25.5.2024
Kněžice
Open MTB maraton v NMNM
25.5.2024
Nové Město na Moravě
KELLYS Mamut Tour
25.5.2024
PŘEROV
Road Classics Pálava
25.5.2024
Valtice
Kolkolem
25.5.2024
Vémyslice
Schleck Granfondo
(GF)
25.5.2024
Mondorf-les-Bains (Luxembourg)
Merida Stolové hory
(PC)
26.5.2024
Machov
Českolipské Kozly
(ELM, UAC)
26.5.2024
Česká Lípa
Choustník Race
(JAL)
26.5.2024
Choustník
KOLEM KOLEM LÍBEZNIC
26.5.2024
Líbeznice
43. Tartu Rattaralli
(GF)
26.5.2024
Tartu (Estonia)
Bikové úterky - Chotěboř
28.5.2024
Chotěboř
PRAHA – DOKSY
(UAC)
30.5.2024
Doksy
DoKola!
31.5.2024 - 2.6.2024
Vilémov