Zobrazit předchozí měsíc
červenec 2024
Image for list_thumbnail.
1000 Miles Adventure
30.6.2024 - 31.7.2024
Česká republika, Slovensko
Image for list_thumbnail.
Okresní pohárová soutěž - kritérium
2.7.2024
Dětmarovice
Image for list_thumbnail.
KUPKOLO.CZ MTB TRILOGY (ČP XCM, PC)
3.7.2024 - 6.7.2024
Teplice nad Metují
Image for list_thumbnail.
Oxylabs - kritérium
3.7.2024
Tábor, areál Komora
Image for list_thumbnail.
Memoriál Zdeňka Bambáska – časovka jednotlivců (ELM, ČSP, UAC, SAL)
5.7.2024
Roudnice nad Labem
Image for list_thumbnail.
Giro de Zavadilka (UAC, SAL)
5.7.2024
Roudnice nad Labem
Image for list_thumbnail.
Granfondo Suisse (GF)
5.7.2024 - 7.7.2024
Villars-sur-Ollon (Switzerland)
Image for list_thumbnail.
Časovka Tálín (JAL, ZAL)
6.7.2024
Tálín
Image for list_thumbnail.
Memoriál Vladimíra Urbana nejstaršího (ELM, UAC, SAL)
6.7.2024
Roudnice nad Labem
Image for list_thumbnail.
Okolo Divoké Orlice (Závod odložen) (MP)
6.7.2024
Žamberk
Image for list_thumbnail.
MTB Rochus (Slovácké léto)
6.7.2024
Uherské Hradiště
Image for list_thumbnail.
Šumavský MTB pohár Prachatice (ŠMP)
7.7.2024
Prachatice
Image for list_thumbnail.
NAHOŘANSKÉ PEKLO (JAL)
7.7.2024
Nahořany
Image for list_thumbnail.
MČR a MSR Masters + Mistrovství S.A.C (ELM, MP, SPAC)
13.7.2024 - 14.7.2024
Česká Třebová
Image for list_thumbnail.
Ratajská 40
13.7.2024
Rataje nad Sázavou
Image for list_thumbnail.
MČR mládeže v silniční cyklistice
13.7.2024 - 14.7.2024
Vysoké Mýto
Image for list_thumbnail.
Povltavský bikerský pohár - Druhé letní kritérium horských kol (PBP)
14.7.2024
Vrchotovy Janovice
Image for list_thumbnail.
Czech Downhill Cup Czarna Gora - Sienna (CDC)
14.7.2024
Czarna Góra - Sienna
Image for list_thumbnail.
Okresní pohárová soutěž - silniční
16.7.2024
Doubrava
Image for list_thumbnail.
MTBIKER Enduro Race Kouty (ES)
19.7.2024 - 21.7.2024
Loučná nad Desnou
Image for list_thumbnail.
Český pohár XCO Harrachov (ČP XCO)
19.7.2024 - 21.7.2024
Harrachov
Image for list_thumbnail.
Energotis (MP)
20.7.2024
Loučná nad Desnou
Image for list_thumbnail.
VISEGRÁDSKÁ 4 (ŠC)
20.7.2024
Brno
Image for list_thumbnail.
Jeřáb 1003 (spmtb)
20.7.2024
Červená Voda
Image for list_thumbnail.
ML Tuning Tour de Ralsko
20.7.2024
Mimoň
Image for list_thumbnail.
Moravskotřebovský cyklomaraton
20.7.2024
Moravská Třebová
Image for list_thumbnail.
Žernovský bajk ROAD (ELM)
21.7.2024
Žernov
od dneška pondělí 22. července
Image for list_thumbnail.
Dětský MTB Cup - Mimoň (DMC)
22.7.2024
Mimoň
Image for list_thumbnail.
Závod do vrchu Cunkov (JAL)
24.7.2024
Cunkov
Image for list_thumbnail.
Sazka-tour - Etapa / 1
25.7.2024
PROSTĚJOV
Image for list_thumbnail.
Sazka-tour - Etapa / 2
26.7.2024
ZLÍN
Image for list_thumbnail.
Sazka Open Stage + Czech tour Kids Day (JŠ)
27.7.2024
Loučná nad Desnou
Image for list_thumbnail.
Velká cena Konstantinovy Lázně (ZAL)
27.7.2024
Konstantinovy Lázně
Image for list_thumbnail.
ČEZ Šumavský MTB maraton (ČP XCM, PC)
27.7.2024
Lyžařský areál Zadov
Image for list_thumbnail.
SAZKA open race (MP)
27.7.2024
Loučná nad Desnou
Image for list_thumbnail.
Rakovnické Cyklování
27.7.2024 - 28.7.2024
Rakovník
Image for list_thumbnail.
Gran Fondo Isle of Man (GF)
27.7.2024 - 28.7.2024
Ramsey (United Kingdom of Great Britain)
Image for list_thumbnail.
Sazka-tour - Etapa / 3
27.7.2024
Moravská Třebová
Image for list_thumbnail.
Downtown Rakovník (CUDS)
27.7.2024
Rakovník
Image for list_thumbnail.
Kolem Posázaví (ELM, UAC)
28.7.2024
Ondřejov
Image for list_thumbnail.
Sazka-tour - Etapa / 4
28.7.2024
Šumperk
Image for list_thumbnail.
FOX Grom Enduro Bílá (FGE)
28.7.2024
Ski areál Bílá
srpen 2024
Image for list_thumbnail.
Regionem Orlicka
2.8.2024 - 4.8.2024
Lanškroun
Image for list_thumbnail.
MTB Sádecká pila (PČMV)
3.8.2024
Sádek
Image for list_thumbnail.
RIDLEY GRAVEL TOUR
3.8.2024
Hlinsko
Image for list_thumbnail.
Hostýnská 50
3.8.2024
Bystřice pod Hostýnem
Image for list_thumbnail.
Road Classics Klínovec (RC)
3.8.2024
Boží Dar
Image for list_thumbnail.
Podkrkonošský maraton
3.8.2024
Lázně Bělohrad
Image for list_thumbnail.
Klatovy - silniční závod (ZAL)
4.8.2024
Klatovy
Image for list_thumbnail.
Časovka na Lysú horu 3xTOP.cz (SPAC)
4.8.2024
Lysá hora
Image for list_thumbnail.
Horokolo Bišík
7.8.2024
Teplice nad Metují
Image for list_thumbnail.
MERIDA Enduro Race Ještěd (ES)
9.8.2024 - 11.8.2024
Liberec
Image for list_thumbnail.
Český pohár XCO Ostrava (ČP XCO)
9.8.2024 - 11.8.2024
Ostrava
Image for list_thumbnail.
MTB short track Jeseník (JŠ)
10.8.2024
Jeseník
Image for list_thumbnail.
Lučanské okruhy (ELM)
10.8.2024
Lučany nad Nisou
Image for list_thumbnail.
ČEZ Karlovy Vary (ČP XCM, PC)
10.8.2024
Karlovy Vary
Image for list_thumbnail.
Lichnov 24 hodin
10.8.2024 - 11.8.2024
Lichnov
Image for list_thumbnail.
KM Trading Trophy (ČSP)
10.8.2024
Jiříkov
Image for list_thumbnail.
O cenu Rapotína (JŠ, spmtb)
11.8.2024
Rapotín
Image for list_thumbnail.
Písek Hradiště, kriterium (JAL, ZAL)
11.8.2024
Písek
Image for list_thumbnail.
Povltavský bikerský pohár - Třetí letní kritérium horských kol (PBP)
11.8.2024
Vrchotovy Janovice
Image for list_thumbnail.
Litoměřice - Babiny (ČSP)
11.8.2024
Litoměřice
Image for list_thumbnail.
Horokolo Žaltman
14.8.2024
Malé Svatoňovice
Image for list_thumbnail.
Svinčice (SAL)
17.8.2024
Most
Image for list_thumbnail.
L'Etape Czech Republic by Tour de France - Horská etapa (LE)
17.8.2024
Prachatice
Image for list_thumbnail.
Klatovy - Cykloservis Malát časovka (ZAL)
18.8.2024
Klatovy
Image for list_thumbnail.
O cenu města Petřvald (SPAC)
18.8.2024
Petřvald
Image for list_thumbnail.
ČEZ Lipno Sport Festival
18.8.2024
Lipno nad Vltavou
Image for list_thumbnail.
MČR - časovka družstev, dvojice
18.8.2024
Židovice
Image for list_thumbnail.
Czech Downhill Cup Klínovec (CDC)
18.8.2024
Jáchymov
Image for list_thumbnail.
Dětská liga horských kol
20.8.2024 - 22.8.2024
Ostrava
Image for list_thumbnail.
West Bohemia Tour
22.8.2024 - 25.8.2024
PLZEŇ
Image for list_thumbnail.
Ostravský Chachar
23.8.2024 - 24.8.2024
Ostrava
Image for list_thumbnail.
Jistebnický MTB maraton (JČP)
24.8.2024
Jistebnice
Image for list_thumbnail.
SUŠICKÝ HIGH POINT STEVENS MTB MARATON (GS)
24.8.2024
Sušice
Image for list_thumbnail.
Manitou Železné hory CARDION (KPŽ)
24.8.2024
Chrudim
Image for list_thumbnail.
LESÁK CUP
24.8.2024
Červený Kostelec
Image for list_thumbnail.
HoPaDal
24.8.2024
Dalečín
Image for list_thumbnail.
ALAN Gravel Race
24.8.2024
Zbraslavice
Image for list_thumbnail.
Harrduro '24
24.8.2024 - 25.8.2024
Rýmařov
Image for list_thumbnail.
Valašské Klobouky Bikerally (WBS)
24.8.2024
Valašské Klobouky
Image for list_thumbnail.
Kramolínský vrchozdol
24.8.2024
Kramolín
Image for list_thumbnail.
MTB Šumperk (spmtb)
24.8.2024
Šumperk
Image for list_thumbnail.
Kramolínské peklo (JAL, ZAL)
25.8.2024
Kramolín
Image for list_thumbnail.
Železný dědek (UAC)
25.8.2024
Teplýšovice
Image for list_thumbnail.
FOX Grom Enduro Rokytnice nad Jizerou (FGE)
25.8.2024
Rokytnice nad Jizerou
Image for list_thumbnail.
GRAN FONDO WORLD CHAMPIONSHIPS (GF)
28.8.2024 - 1.9.2024
Aalborg (Denmark)
Image for list_thumbnail.
NORCO Enduro Race Morávka (ES)
30.8.2024 - 1.9.2024
Malá Morávka
Image for list_thumbnail.
G. Benedikt Stevens soběslavský MTB maraton (JČP)
31.8.2024
Soběslav
Image for list_thumbnail.
Babí léto (PČMV)
31.8.2024
Moravská Třebová
Image for list_thumbnail.
SPOKE MARATON
31.8.2024
Kralovice
Image for list_thumbnail.
Van Gillern Cup
31.8.2024
Kamenice
Image for list_thumbnail.
Okolo Lysé hory
31.8.2024
Ostravice
Image for list_thumbnail.
DownTown Tábor (CUDS)
31.8.2024
Tábor